MOKĖJIMAS IR SIUNTIMAS

Mokėjimas

SIUNTIMAS

Siuntimo išlaidos

Siuntimo išlaidos priskaičiuojamos už kiekvieną pradėtą kartoną, kuriame pakuojami augalai. Augalų kiekis kartone priklauso nuo jo talpos pagal toliau nurodytą schemą 0,5 / 1, 2 ir 4 litrai (P9 / C1, C2, C4).

Siuntimo kaina matoma užsakymo suvestinėje įvedus pristatymo adresą.

0,5 / 1 L 2 L 4 L
24 x 15 x 2 x
 

Galima patalpinti kelis augalus 0,5 / 1L su 2L tame pačiame kartone. Tokiu atveju suminis augalų skaičius kartone priklausys jo jų talpos.

Augalų pakavimas transportui

Dedame daug pastangų, kad jūs gautumėte gražius, sveikus ir stiprius augalus. Mūsų medelynas pastoviai prižiūrimas Augalų apsaugos ir sėklininkystės inspektorato. Sodinukai turi sveiką, stiprią šaknų sistemą ir yra labai geros būklės. Auga talpose P9/1, 2 arba 4 litrų talpos, jeigu augalai to reikalauja, yra prisegami prie bambukinės atramos 60 arba 90 cm, su spalvota etikete su nuotrauka ir rūšies parašymu. Visi augalai kruopščiai apsaugomi kelionės laikui, vazonas apsaugomas plastikiniu maišeliu, kad humusas iš jo neišsibarstytų.

Sodinukai pakuojami į specialius šiam tikslui skirtus kartonus, dydžiai pritaikomi užsakytų augalų kiekiui. Tai 100% užtikrina saugų transportą. Siuntos pažeidimo atveju, prašome užpildyti žalos formą dalyvaujant kurjeriui, nes visos mūsų siuntos apdraustos.